Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zrušení

Nejvyšší čas začít rýsovat do plavek

Hlavní letní sezóna je za dveřmi a pro mnoho z nás to znamená opět se stydět v jednodílných plavkách a přečkat dovolenkovou éru, kde budeme místo dovádění v moři sedět pod slunečníkem. Už se letos nechcete stydět? Rádi byste se zbavili posledních přebytečných kil nebo jen zpevnili postavu, popřípadě nabrali svaly? Máme pro vás zaručený recept – pohyb!

Zapomeňte na zázračné diety, pilulky, hubnoucí čaje či drahou liposukci. Pouze pravidelný pohyb a vyvážená strava pomohou docílit vytyčených výsledků a snové postavy. Ano, zní to asi jako klišé, ale skutečně to tak je. Své o tom ví i ve fitness Ostrava, nejlépe vybaveném fitness centru, kde si můžete užít silové lekce, skupinové lekce zaměřené na kardio i badmintonovou hru či vzpírání.

Jak se cvičí v Ostravě?

Fitness Ostrava patří mezi špičková zázemí bez rozdílu hmotnosti či věku. Na své si přijde každý, ať už úplný začátečník či zkušený sportovec. Fitness Ostrava Vítkovice disponuje obrovskou plochou, na níž najdete kardio zónu i odpočinkový koutek k posezení u dobré kávy. K fitness centrum Ostrava náleží velké parkoviště a velmi moderní zázemí v podobě šaten pro dámy i pány. Pokud se trápíte s nadváhou, neváhejte se svěřit do rukou profesionálních trenérů. Pouze ti vám dokáží navrhnout trénink na míru vzhledem k vašim možnostem a přizpůsobí se vašemu dennímu kalendáři. Cvičit pod dohledem trenéra by měl skutečně každý, kdo nemá zkušenosti s fitness a zároveň by za sebou viděl skutečné výsledky. S trenérem nastavíte reálné cíle a zaměříte se na takový pohyb, jenž potřebujete – zpevnit, formovat, nabírat svalovou hmotu i získat lepší rovnováhu.

Populární cvičení s rychlým výsledkem

Velké oblibě se těší Heat Ostrava. Tato forma cvičení na speciálních pásech je především účinná a zábavná. Za dynamické hudby chodíte do rytmu, šlapete do konce, běžíte a střídáte vše tak, aby bylo dosaženo maximálního efektu. Cílené kardio cvičení se postará o rychlé formování postavy, zlepšení fyzické kondice a díky zapojení celého těla i úbytku přebytečných kil. Hodiny jsou vedeny profesionálním instruktorem a to prakticky každý den v různých časech.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!