Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zrušení

Zažij více než obyčejné cvičení

Jsi z Prahy nebo se zde alespoň často pohybuješ a chceš se sebou začít něco dělat? Už jsi vyzkoušel několik fitness center, ale žádné zatím není to pravé? A už jsi slyšel nebo slyšela o EAGLE FITNESS? Pokud ne, je na čase rozšířit obzory.

V EAGLE FITNESS najdeš vše

Toto super fitness Praha 9 nabízí vše, na co si jen vzpomeneš. Jsou to dvě patra plná různých přístrojů, sálů a dalšího vybavení. Mají zde moderní posilovnu vybavenou těmi nejlepšími stroji značek Hammer Strenght, ife Fitness, Pro2, EliteFTS a řady dalších. Stroje jsou určeny pro každého. Na své si přijdou úplní nováčci i profesionální sportovci. Pokud budeš potřebovat s něčím pomoci, můžeš se obrátit na ochotný tým zkušených osobních trenérů. Posilovna ale není tím jediným, co EAGLE FITNESS nabízí. Dále zde najdeš kardiozónu vybavenou jedenácti stanovišti, která ti pomohou zlepšit tvou kondici, lifternu, tedy profesionálně vybavenou místnost pro silový trojboj a vzpírání, či aerobní sál a sál na bojová umění. V těchto sálech probíhají různá skupinová i jednotlivá cvičení a tréninky.

Pokud tě spíše než cvičení v posilovně baví workout pod širým nebem, určitě tě potěší dobře vybavená venkovní posilovna. Najdeš zde spoustu vybavení určeného pro cvičení s vlastní váhou, ale i takové, kde si můžeš cvičení ztížit přidáním závaží.

Pokud chceš začít cvičit naplno, ale pořádně nevíš, jak na to, v EAGLE FITNESS ti na přání sestaví kvalitní individuální plán tréninků určený přesně pro tebe. Nejdříve navštívíš zdejší diagnostické centrum, kde ti změří veškeré tělesné hodnoty, na jejichž základě poté sestaví plán cvičení. Pokud budeš po náročném tréninku potřebovat trochu odpočinku, můžeš navštívit místní relaxační centrum, kde se o tebe postará profesionální kondiční masér.

EAGLE FITNESS, to je posilovna Praha 9, která ti nabízí všechny sportovní aktivity, jaké tě jen napadnou. Přijď se o tom přesvědčit na vlastní oči a zažij jedinečný den plný výborné sportovní atmosféry.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!