Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zrušení

Zdravé hubnutí podle nutriční typologie

Chtěli jste natrvalo zhubnout a nepodařilo se?
A již jste zkoušeli nutriční typologii?

Důvod, proč se lidem nedaří dosáhnout vysněné postavy, jsou špatné informace. Stejně jako vás čeká autonehoda, pokud neznáte silniční značení, tak se vám nepodaří trvale zhubnout, když vám odborník správně nevysvětlí, jak vyladit své tělo.

i5

Objednejte se a získejte

 • Vzorový jídelníček a řadu individuálních tipů
 • Podpoříte své zdraví a očistu svého těla
 • Poradenství odborníků na trvalé hubnutí
 • Více sebevědomí a životní energie

Objednejte si vstupní konzultaci dnes pouze za 200 Kč místo 600 Kč Objednat konzultaci

Analýzou vašich genů, rozborem krve a pH organismu, zohledněním fyzických a psychických dispozic získáte postup, který usnadní dosažení ideální váhy, zlepšit zdravotní stav a cítit se stále dobře.

šipka

Vykašlete se na zaručené návody, drastické diety a zázračné pilulky mládí.  Je tu praxí ověřený postup sestavený odborníky na výživu, díky kterému již dosáhlo snížení váhy přes 48 878 lidí.

V čele s Vědecko-lékařskou radou vám pomůžeme snížit váhu ověřenou funkční metodou s garancí vrácení peněz.

Přijďte změnit i svůj život, získejte více energie a zbavte se přebytečných kil, které vás trápí. Uvidíte, že existuje udržitelné zhubnutí díky znalosti fungování vašeho těla. Příběhy klientů vám to zaručeně potvrdí. Hned se také dozvíte, co vás čeká při první návštěvě.

Co vás čeká u nutričního specialisty?

 1. Vyplníte objednávkový formulář.

  V pracovní dny se vám do 48 hodin ozve specialistka, která si s vámi domluví pro vás vyhovující termín návštěvy na jedné z 57 poboček.

 2. Vstupní diagnostika

  Prvními kroky v nutriční poradně vás bude provázet asistentka, která si zapíše všechny potřebné údaje a projde s vámi vstupní diagnózu na lékařsky certifikovaném přístroji.

  Díky tomu obratem zjistíte, na kolik se vaše tělo cítí, kolik máte v těle vody, tuků, svalů a minerálů v kostech.

  Obdržíte výsledky základní vstupní analýzy, kde vše uvidíte černé na bílém.

RNDr. Petr Fořt Csc.

Objednejte si vstupní konzultaci dnes pouze za 200 Kč místo 600 Kč CHCI TO ZKUSIT

Jak pokračovat a co udělat s výsledky vstupní analýzy?

Vaši kondici nedokážeme změnit do vašeho vysněného stavu během jediné hodiny, ale již během úvodní konzultace pochopíte v čem je zakopaný pes. Dostanete celou řadu tipů a díky výsledkům již budete moct začít měnit svůj jídelníček přesně podle potřeb svého těla. Můžete se do toho nejistým krokem pustit sami a nebo se svěřit do rukou odborníků na výživu, kteří vám pomohou s motivací a podrží vás když na své cestě k osobní proměně klopýtnete. Začtěte se a během chvilky zjistíte, jaké účinné programy jsme připravili pro váš lehčí život.

 1. Následuje tří, nebo šesti měsíční program zaměřený na komplexní nutriční typologii

  Česky řečeno je to postupné sestavení výživového plánu pod dozorem odborníka, který zohlední všechny souvislosti ve vašem životě a pomůže vám sestavit jídelníček, který bude chutnat nejen vám, ale i vaší rodině.

  Pravidelné osobní i telefonické konzultace pak zajistí dostatek motivace, protože uvidíte svou životní proměnu probíhat z týdne na týden a věřte, že se vám to bude líbit. A to už za zkoušku stojí,
  co říkáte?

  Je toho daleko více, ale žádná písmenka toho neřeknou tolik, jako když se přijdete nezávazně podívat do jedné z 53 poboček. Která je vám nejblíže zjistíte zde.

 2. Geny řeknou víc

  Nejrychlejších změn dosáhnete, když budete důkladně znát svoje tělo. Vyšetření z kapky krve odhalí nebezpečné infekce, plísně, ale i rizika budoucích onemocnění. I tyto obtíže pak můžeme vyřešit úpravou jídelníčku.

  Přesná znalost vašich genů pak umožní zjistit, jaké máte genetické predispozice. Zjistíme, jak funguje váš organismus a získáme klíč k dosažení ideální váhy a kondice.

 3. Detoxikace a regenerace

  Toxické chemikálie, které jsou ve většině pokrmů, zanášejí roky náš vnitřní regenerační systém. Abychom dokázali rychle nastartovat vnitřní proces je potřeba tělo vyčistit. Přírodní medicína pod dozorem odborníka vám opět celý proces osobní proměny velice usnadní.

  Můžete dát na rady kamarádky a dodržovat diety, nebo si jídelníček sestavit na svůj metabolismus a podle svých představ s pomocí specialistů na výživu.

  Nevím, co k tomu víc dodat, než že se vyplatí to vyzkoušet a přijít. Vhledem k desítkám tisíc spokojených a hubnoucích klientů můžete přijít a vyzkoušet vše s garancí vrácení peněz. Ještě k tomu dnes získáte úvodní konzultaci s téměř 70% procentní slevou. Tedy za 200 Kč místo 600 Kč.

  Stačí jen vyplnit formulář v odkazu níže a vydat se na cestu skvělé kondice.

dna

Vyplňte svou objednávku

b1 b2b3

Společnost Svět zdraví si dlouhodobě zakládá na kvalitě poskytovaných služeb a odbornosti svých specialistů. Systém kreditového školení s názvem Akademie Svět zdraví je vůbec nejrozsáhlejším vzdělávacím projektem v oblasti výživového poradenství v ČR a pro specialisty SZ je tento systém povinný, stejně jako např. ve zdravotnictví. Cílem je zajistit specialistům nejnovější poznatky z oboru, aby mohli svým klientům předávat zkušenosti a znalosti nejvyšší kvality. Nad rámec povinných školení mohou specialisté dále získat specializaci v nadstavbových oblastech jako je například sportovní výživa, výživa dětí, výživa diabetiků, celiaků a další.  Lektory jednotlivých školení jsou vždy přední odborníci na výživu či lékaři. Do Světa zdraví přijímáme pouze spec ialisty s odborným vzdělání (odborná škola, absolvent Nutris či jiného akreditovaného kurzu), kteří se dále vzdělávají a v rámci každého roku musí nasbírat určitý počet kreditů, aby mohli v systému Světa zdraví dále pracovat na pozici specialisty. Díky Akademii Světa zdraví je pro Vás k dispozici 95 plně kvalifikovaných specialistů, kteří Vám pomohou dosáhnout optimální váhy a zlepšení celkové kondice.

 

Naši experti