Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zrušení

Vaše příběhy: Jarmila zhubla více než 20 kilogramů!

Zdravím všechny příznivce zdravé stravy, protože bez ní to opravdu nejde. Ráda bych se s vámi podělila o svůj úspěch ve Světě zdraví.

Nikdy jsem neřešila svou postavu ani kila navíc. Do svých 15 let jsem měla postavičku jako lusk, ale posledních 10 let, co jsem přestala sportovat a zpohodlněla jsem, neřešila co a kdy jím, šla mi kila rapidně nahoru. Stále jsem byla v pohodě, protože jsem si říkala, že by mě měli lidi brát takovou, jaká jsem a ne jak vypadám. Samozřejmě až do doby, kdy se objevily první příznaky silné obezity a s tím spojené zdravotní komplikace. A já si řekla dost.

Obrátila jsem se na pobočku Světa zdraví v Ostravě-Porubě, kde se mě ujala specialistka Marcela Chmielová. Ta si mě zvážila, změřila a probrala se mnou mé stravovací návyky. Následně mi vytvořila jídelníček na míru, vysvětlila mi co a kdy jíst a zohlednila, že pracuji ve třísměnném provoze. Dala mi cenné rady, jak správně a hlavně zdravě shodit přebytečná kila. Výsledky se objevily do prvního měsíce, kdy jsem zhubla první krásné 4 kg. Byla jsem stále v pohodě: s plným bříškem a bez hladovění.

Po půl roce paní Chmielovou vystřídala specialistka Radana Mozgová, s kterou spolupracuji dodnes a máme před sebou ještě pěkných pár měsíců.

K dnešnímu dni jsem zhubla krásných 21,5 kg a ráda bych to dotáhla na 30 kg, což je v rámci ročního plánu zcela v pohodě.

Uvědomila jsem si, že se nejedná o žádnou striktní dietu, ale o způsob zdravějšího stravování.

Jsem na sebe pyšná. Vděčím společnosti Svět zdraví za cenné rady jak správně hubnout přebytečná kila bez jojo efektu.

Také toužíte po změně? Objednejte se na konzultaci v akci za 200 Kč místo obvyklých 600 Kč. Dáme vám tipy jak začít a vzorový jídelníček zdarma!

Objednat konzultaci

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!