Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zrušení

Má cesta ke štíhlé váze, už vím, kudy mám jít!

Okolo pobočky Svět zdraví jsem jezdila každé ráno cestou do práce. Zajímalo mě, co všechno pro své klienty dělají a jaké jsou jejich programy. Podívala jsem se tedy na jejich internetové stránky. Pročetla jsem si reference stávajících klientů a rozhodla se objednat na první konzultaci. Povídání výživové poradkyně mne velmi zaujalo, proto jsem se rozhodla tento program vyzkoušet.

Po vstupním měření a konzultaci mně výživová poradkyně vypracovala jídelníček. Bylo tam popsáno vše, co smím jíst a jakým potravinám se vyhnout. Největším bodem úrazu byl pro mě pitný režim a pravidelná strava. Díky novému jídelníčku se mi zlepšily stravovací návyky, pitný režim a bylo to znát i na váze.

Po čtyřech měsících jsem shodila 10 kg

a v programu dále pokračuji. Ráda bych zhubla ještě pár kilo a věřím, že se mi to podaří, mám přece motivaci. Přišlo i první odhodlání ke cvičení, k  pohybu vůbec a víte co? Baví mě to :-), díky tomu šla nahoru svalová hmota (ta naopak zvedá absolutní váhu, ale zrychlí metabolismus spalování tuků a tedy do budoucna půjdou dolů další tuky) a od poloviny března jsme upravily nově jídelníček, prostě jsem dostala nový a upravený, podle kterého se teď budu řídit. Mé tělo potřebuje další nakopnutí a to ve složení jiné stravy vzhledem k současnému pohybu a průběžným výsledkům.

Chtěla bych touto cestou poděkovat své výživové poradkyni za velmi cenné rady.

Pár slov a poděkování: Monika ví co chce a jde si za tím. Zhubnutá kila jsou již viditelná, může si díky tomu obléknout spoustu oblečení, které dříve nenosila a každou kontrolu je ještě krásnější :-), ostatně – posuďte sami 🙂 krásná slečna, že?

Monika Matoušková Monika Matoušková

 

Objednejte se i vy na vstupní konzultaci za zvýhodněnou cenu 200 Kč a udělejte správný krok za vaší vysněnou postavou.

Chci konzultaci!

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!