Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zrušení

Na dovolené jsem se styděla obléknout si plavky

Jsem ráda, že patřím mezi ty, kteří mohou napsat svůj příběh o hubnutí se Světem zdraví a mém boji s přebytečnými kily – i když ono to vlastně žádný boj nebyl. Pod vedením slečny Mirky Baslové to byla hračka.

Nikdy jsem si nemyslela, že já, která jsem vždy vážila 55 kilo, budu mít jednou problém s nadváhou. Ale co si budeme povídat, stárneme. Bylo mi 23 let, když jsem vlezla na váhu, vážila jsem 75 kg, pak jsem otěhotněla a v prosinci roku 2013 jsem šla k porodu s 90 – ti kily. Dlouho jsem si nepřipouštěla, že bych potřebovala s hubnutím pomoci. Po porodu se mi váha dlouho držela na 84 kilech a nešla dolů.

Co mi vlastně otevřelo oči, abych s hubnutím začala?

Byla to dovolená u moře. Měla jsem depku obléknout si plavky. Můj syn měl 8 měsíců, lumpačil a já se zadýchávala. Byla jsem unavená a nosit na rukou 9 kilového chlapečka nebyla žádná sranda. A tak to přišlo. Máš krásného chlapečka mamko, podívej se na sebe, jak vypadáš a to je ti 24 let.

Co jsem se nazkoušela už v minulosti různých tabletek na hubnutí, koktejlů aj. Stálo to velké peníze a účinek byl nulový. Tohle už jsem nechtěla. Na internetu jsem si jeden večer všimla AKCE konzultace a vážení za 200,- a tak jsem si řekla proč ne, aspoň zjistím, jak na tom jsem. A tak jsem se objednala.

Ve Světě Zdraví mě překvapil hodně milý a přátelský kolektiv, cítila jsem se tam velmi dobře. A také jsem na hodně věcí přišla. Ani chvilku jsem nepřemýšlela a řekla jsem si, že jdu do toho. Na další návštěvě jsem dostala jídelníček, je fakt že jsem spoustu surovin neznala a zpočátku jsem z toho měla strach, ale vše jsem to se slečnou Mirkou Baslovou, která byla moje velká opora, zvládla.

Hlady jsem nikdy netrpěla.

Když jsem viděla své úspěchy, byl to ten nejkrásnější pocit. (Markéta zhubla přes 15 kilogramů a 14 cm v pase)

S hubnutím ani náhodou nekončím. Budu dál a ráda chodit na převážení, ať vím, že jsem fit a mám vše pod kontrolou.

Markéta Beťáková Markéta Beťáková

 

Přijďte i vy na konzultaci za zvýhodněnou cenu a změňte nejen svou postavu, ale i svůj život k nepoznání.

Chci změnu!

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!