Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zrušení

Každému se hodí shodit pár kil

Chutná mi skoro všechno, proto jsem se nikdy nijak nebránila sníst dobroty, které se kolem mě tak nějak samy vyskytly a dopřály tělu tu lahodnou slast. Ovšem jednou člověk vleze na váhu a pochopí, že oblečení se nesmrskává v pračce, ale tělo se dost zvětšilo.

Zázraky se stanou, když se o ně zasloužíme

Věřit na zázračné přípravky na hubnutí se nevyplácí. Nejprve utratíte spoustu peněz a prožijete zklamání, že to vůbec nefunguje tak, jak hlásají reklamy. Zázraky se nestanou na počkání, ovšem klidně se k nim doberete. Stačí si vybrat dobré pomocníky jako já. Klíčem k hubnoucímu štěstí rozhodně patří úprava stravy a pohyb. Dobře, vyměnila jsem jízdu autobusem do práce za pěší túru, nelezla do výtahu s ostatními, ale vydupala schody po svých, zvonila u sousedky, jestli nechce vyvenčit psa. Tím se moje pohyblivost značně zvýšila, až jsem se po dvou měsících odhodlala chodit do fitness centra společně s mou kamarádkou.

Výživový poradce vždy po ruce

Dostat do mého života trochu pohybu navíc šlo celkem snadno, horší situace nastala s jídlem. Jak najednou úplně změnit jídelníček? Nechtělo se mi rozloučit s mnohými laskominami. Potřebovala jsem nad sebou odborníka, který by mi řekl, co mohu nyní sníst a naopak. Docházet kamsi do poradny se mi jevilo značně nepohodlně, pak jsem objevila aplikaci se zdravým jídelníčkem a recepty na míru. Stačilo stažení do mobilu, aby mi odpadlo únavné vymýšlení jídel na každý den. Nejprve jsem si nastavila své údaje a požadovala systém pro shození několika kilogramů. Potěšilo mě i hlídání pitného režimu, protože je velice důležité do sebe dostat ideální množství tekutin a nežíznit. Bavilo mě, že recepty jsou pestré a neustále se neopakují. Jedině tak strava hned neomrzí, ale denně se vlastně setkáváte s něčím novým. Navíc se nabídka přizpůsobila momentální fyzické aktivitě a kondici.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!