Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zrušení

Nevíte, jak si udržet zdravý životní styl?

Dodržujete obecně platné principy životního stylu a stále se nedostavují očekávané výsledky? Anebo nevíte, jak správně začít a setrvat? Dlouhodobý neúspěch je spojen s poklesem sebevědomí a celkovou psychickou nepohodou. Každý z nás je individuální a této skutečnosti je zapotřebí přizpůsobit stravu, pohyb i celkový denní režim. Chcete-li se dostat do formy nebo shodit nějaké to kilo navíc, svěřte se do rukou odborníků a využijte skutečně efektivních programů, které vám pomohou k vysněným cílům.

Strava a cvičení na míru s programem Get Fit Online

Drastické diety, tisíce investované do nefunkčních prostředků ani každodenní dřina v posilovně nejsou zapotřebí! S komplexním řešením, jak se cítit a vypadat spokojeně, přichází do detailů propracovaný projekt Get Fit Online pracující s  jedinečnou analýzou každého klienta, na jejímž podkladě vyhotoví důkladný denní plán. Tým odborníků na výživu vám sestaví jídelníček na každý den, s nímž budete hubnout zdravě, spolehlivě a bez obávaných návalů hladu či hladovění! Každých 5 dní obdržíte seznam vhodných surovin s přesně stanovenou gramáží a zcela se tak vyhnete nákupu a konzumaci nesprávných potravin. Jestliže vám některá varianta jídla nebude vyhovovat, nabídne vám program nutričně vyváženou alternativu. Vždy si navíc můžete zvolit ekonomickou či pestřejší variantu stravování. Nemusíte se tak obávat, že vás nákupy zdravých surovin finančně zruinují.

Motivace a užitečné rady jako bonus

Strava odpovídající potřebám klienta však není jediným bonusem projektu Get Fit Online. Jídelníček na hubnutí je obohacen o profesionální videa s možností volby jednodušších či náročnějších cvičebních technik. Zdravé hubnutí je dále podpořeno zasíláním užitečných rad a tipů, které váš zdravý životní styl posunou o další krok vpřed! Tento bonus ocení zejména lidé trpící obezitou, pro něž jsou náročné skupinové lekce či posilování ve fitness centru kvůli nadváze velmi obtížné. Jestliže už jste unaveni věčným jojo efektem, nefungujícími koktejly a dietami, vyzkoušejte nabízené programy s jídelníčky na míru bez nutnosti utrácet horentní sumy za služby výživových poradců.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!