Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zrušení

Paleo dieta? Hubnutí, které dává smysl!

Rádi byste zapracovali na své postavě a začali se stravovat zdravě a smysluplně? Možná jste již unaveni všemi těmi články, doporučeními a zázračně fungujícími dietami, které vám napomohou k dokonalé figuře a zcela změní váš život i zdravotní stav. Dnes je velmi těžké vyznat se v záplavě navrhovaných sportovních aktivit, diet a psychologických rad.

Navíc, pokud jste již vyzkoušeli počítání kalorií z denního příjmu, rozložení porcí jídla do pravidelných časových intervalů, vynechání pečiva a sladkostí a také tukožroutskou dietu, to poslední, o co stojíte, je vrhat se do dalšího experimentu, když žádný z těch odzkoušených nepřinesl žádoucí efekt.

První krok k novému začátku – zkuste to s paleo stravou

Každý vyžaduje individuální přístup k hubnutí i pohybu. Tak jako jednomu nebudou sedět stejné kalhoty jako tomu druhému, nemůže nikdy fungovat jedna dieta, jeden jídelníček nebo stejná doporučení pro celou populaci. Je to prostě hloupost, ale bohužel se jedná o jednu z nejčastějších chyb, kterým podléháme při našem pokusu zhubnout nebo změnit jídelníček. Slyšeli jste někdy o stravování, které se zakládá na podobnosti stravy lidí z období paleolitu? Paleo strava dokáže s tělem zázraky, pomůže vám zbavit se tělesného tuku, zpevnit svalstvo a komplexně upevnit zdraví. Paleo dieta vás nenechá trpět hladem, jíte zkrátka, kdy vaše tělo potřebuje, ale podle určitých pravidel. Bude vás to bavit, protože všechno najednou začne dávat smysl a výsledky budou konečně viditelné.

V jednom se to těžko táhne

Bohužel narazíte na spoustu agentur a fit programů, které využijí vaší neznalosti a někdy už možná také zoufalosti a budou vám slibovat doslova „modré z nebe“. Teď už ale víte, na co si dát pozor a hlavně, že právě paleo stravování je efektivní možnost, jak dosáhnout svých vytoužených cílů. Přihlásíte-li se do kurzu vedeného odborníkem, získáte zajímavý paleo jídelníček a doma si uvaříte pestré paleo recepty plné nových chutí.

Dozvíte se nejen, jak a co jíst, ale také jaký zvolit pohyb. Porozumíte jednotlivým složkám potravin a jejich správnému zařazení do vašeho zbrusu nového jídelníčku. Dostanete odpovědi na veškeré otázky od zkušených odborníků a budete se těšit z hnací motivace, jak vytrvat a radovat se z menších velikostí oblečení!

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!