Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zrušení

Iva Sulíková zhubla 20kg za 4 měsíce!

Při své první návštěvě ve Světě zdraví jsem měla 105,3 kg a po necelých čtyřech měsících docházení ke konzultacím jsem vážila 81 kg.

Úbytek byl více než 20 kg. Jak je to možné?

Celý život jsme měla mírnou nadváhu a nějak jsem to neřešila, nezdálo se mi to závažné a důležité. S přibývajícími léty se však má váha pomalu zvyšovala a vyvrcholení nastalo, když se přehoupla padesátka a zároveň jsem přestala kouřit.

Asi bych nic neřešila, nebýt mé dcery, která se již nemohla dívat, jak se mi stupňují zdravotní problémy a váha se nebezpečně zvyšuje. Na internetu tedy našla dietologickou poradnu Svět zdraví, přečetla si její reference a přemluvila mě, abych šla alespoň na první konzultaci.

Po této schůzce mi bylo jasné, že musím se sebou něco udělat, neboť výsledky byly alarmující. Za vydatné podpory mé dcery a celé rodiny jsem se dala na zdravější životní styl doporučený touto poradnou a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. S úbytkem váhy jsem nadmíru spokojená a doufám, že půjdu s kily ještě dolů, neboť zatím stále zůstávám klientem Světa zdraví a hubnutí jsem ještě nevzdala.

Tímto chci poděkovat personálu dietologické poradny za milý a lidský přístup a zároveň také děkuji své dceři, protože bez její pomoci a podpory bych nenašla odvahu a vůli se svou váhou něco udělat.

Chcete změnu jako Iva? Objednejte se na vstupní konzultaci za zvýhodněnou cenu

IvaDesktop

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!