Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zrušení

Iveta Baranová: Cítím se lépe po těle i na duši

Zlomové datum byl 3. červen 2014. Stoupla jsem po delší době na váhu a koukám 82 kilo. To byl ten správný impuls k zamyšlení se sama nad sebou.

Sedla jsem k internetu a hledala služby výživových poradců. Našla jsem jich víc v Mostě, ale vybrala jsem si Svět zdraví. Objednala jsem si konzultaci na 17.6.2014. Během 14 dnů než jsem šla na první konzultaci, snažila jsem se trochu upravit stravu a přestala snídat sladké pečivo. Váha klesla na 80,5 kg.

Ve Světě zdraví se mě ujala specialistka Petra a daly jsme se do práce. Proběhla základní analýza a komplexní nutriční typologie. Výsledky analýzy mě vyděsily…

Další týden jsem obdržela individuální jídelníček a šla jsem na to. V červenci jsem k upravenému jídelníčku přidala pravidelný běh. Zpočátku to byl běh neběh tzv. indián…bylo pro mě nemyslitelné uběhnout byť i jednu minutu. Po půl minutě jsem myslela, že vypustím duši.

Manžel byl a je mým hnacím motorem a od července 2014 jsme se vyběhali až na 14 km v kuse. Mohu říci, že je to skvělá práce…

Po půlročním programu šlo dolů 9 kg + 2 kg před první návštěvou Světa zdraví.

V současné době si váhu držím, konfekční velikost je o dvě čísla menší, cítím se lépe po těle i na duši. Velký dík patří specialistce Petře a mému muži, za to, že mě podporovali a bojovali se mnou.

Chcete také změnu jako Iveta? Tak vyplňte formulář vpravo a přijďte na vstupní konzultaci!

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!