Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zrušení

Lenka: Mám 20kg dole!

„Když nemůžeš změnit svět, změň sám sebe.“

Na to, aby člověk mohl skutečně změnit sebe a svůj život, stačí, aby skutečně chtěl. Uvědomila jsem si, že nejsem spokojená sama se sebou, už se raději nedívám ani do výloh v obchodech, abych neviděla jak vypadám, vyhýbám se focení, mám problémy s koleny, časté pálení žáhy a nosila jsem konfekční velikost 48.

Jednou jsem brouzdala na internetu a když jsem si prošla stránky Světa zdraví, rozhodla jsem se to zkusit a objednala se na první nezávaznou návštěvu. Nikdy jsem nebyla subtilní typ, ale ta čísla při prvním vážení a měření ve Světě zdraví byla děsivá.

Trochu jsem se obávala, jak bude všechno probíhat, hlavně toho, že dostanu nějaký předepsaný nereálný stereotypní jídelníček, který se nedá dlouhodobě dodržovat a že při návštěvách mi budou jen nabízet nějaké produkty. Všechno bylo naštěstí jinak.

Po důkladné konzultaci jsem sice dostala rozsáhlý „jídelníček“, ale spíš než předepisování co mohu a co ne to pro mě byl zdroj cenných informací, které mi společně s konzultacemi mojí specialistky Pavlíny Cermanové, hodně rozšířily obzory.

Konečně jsem pochopila co dělám špatně a proč to tak je. Ke každému renoncu v mém jídelníčku se dala dopátrat příčina. Nikdy jsem o tom tak nepřemýšlela a myslím, že mi to nesmírně pomohlo. Také samotné psaní svého denního jídelníčku mi hodně pomohlo, protože pravidelně a správně jíst je základ úspěchu. Dalo mi to řád a kontrolu nad sebou. I to, že jsem jídelníček konzultovala na každé schůzce bylo více než motivační na to, abych se snažila se držet a nesklouzávat k nějakým starým zvykům.

Když jsem přidala pravidelný pohyb, začala jsem se navíc cítit mnohem silnější a pevnější, sebevědomější a také plná energie. Těším se z každého cm dolů, před pár dny jsem si koupila tričko vel. 42.

Po roce mám přes 20kg a 2-3 konfekční velikosti dole.

Nedošla jsem ještě úplně tam kam bych si přála, ale vím, že to jde a věřím, že to dokážu. Nespěchám.

A když se mi někdy zdá, že to jde pomalu, připomenu si, jak dlouho mi trvalo ta kila nabrat a že logicky nemohou jít dolů o tolik rychleji.

Lidé v mém okolí říkají, že jsem jiná, prý víc zářím. Přesně tak se i cítím. Zase zářím :o)

Chcete také změnu jako Lenka? Tak nás přijďte navštívit za zvýhodněnou cenu.lenka

 

Lenka

 

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!