Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zrušení

Petra Brabencová: Stačilo správné rozhodnutí a kila šla dolů

V mládí jsem neměla s váhou žádné problémy. Pak ale přišly postupně tři děti a po každém porodu mi zůstalo několik kil navíc. A přesto, že se při péči o děti a domácnost přes den prakticky nezastavím, měla jsem nakonec po deseti letech o 20 kg víc. Hlavně v oblasti břicha a hýždí, takže jsem vypadala jako těhotná. Hubnout se mi nedařilo a tak, když jsem uviděla reklamu na Svět zdraví, kde vám sestaví jídelníček na míru, rozhodla jsem se do toho jít a teď jsem za to velice ráda.

Začala jsem jíst podle sestaveného jídelníčku. I když se mi nedařilo najít si na pohybové aktivity tolik času, kolik bych chtěla, výsledky se brzy dostavily. Naučila jsem se správně a zdravě jíst, aniž bych měla hlad. Dozvěděla se o potravinách spoustu důležitých věcí a na novou stravu jsem si tak zvykla, že mi nezdravé potraviny připadají přeslazené, přesolené nebo příliš mastné, takže mě už ani nelákají.

Cítím se teď mnohem lépe a doufám, že se mi tento nový životní styl podaří udržet i v budoucnu.

Hubnutí se Světem zdraví mohu jen doporučit .

Děkuji  velice mojí nutriční poradkyni slečně Anetě Beznoskové, která měla vždy odborný a zároveň milý přístup a také mé rodině za podporu.

Chcete také změnu jako Petra? Objednejte se na konzultaci!

Petra výsledky

Hubnutí Petra

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!