Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zrušení

Vaše příběhy: Zhubl jsem přes 10 kilogramů a cítím se skvěle, děkuji!

Svoji skutečnou váhu jsem si nikdy nepřipouštěl, i když různé náznaky přicházely jak od přátel tak i od rodiny. Postupně jsem si uvědomoval, jak se zadýchávám a jak je těžké  jen se ohnout k botám. Začaly se objevovat různé zdravotní problémy, jako je například vysoký krevní tlak a pálení žáhy. Vážil jsem 101,4 kg, ale nevěděl jsem, jak správně držet dietu.

Do světa zdraví mě přihlásila moje manželka, která viděla reklamu na facebooku a ihned vyplnila dotazník. Hned druhý den volala příjemná paní a tak jsem se rozhodl vyzkoušet rady odbormíků a držet dietu, která je stanovena přímo pro mě. Naučil jsem se vyřadit z jídelníčku hlavně tuky. Nejtěžší pro mě bylo přestat jíst uzeniny a pít slazené nápoje. Zařadil jsem více zeleniny a pohybu. Dnes pečeme domácí celozrnný chléb a nahradili jsme bílou mouku například špaldovou. Už vím, které potraviny jsou pro mě vhodné a které nikoliv.

Za 6 měsíců jsem se dostal na váhu 89 kg,

což je pro mě velký úspěch a doufám, že se mi podaří váhu ještě snížit. Jelikož nejsem příznivcem posiloven, tak bych doporučoval začít s redukcí váhy na jaře, kdy je více možností ke sportu a je i čerstvé ovoce a zelenina.

Děkuji SVĚTU ZDRAVÍ za to, že se cítím skvěle.

Michal Kracík

 

 

 

 

 

 

Martin Kracík, 32 let

Chcete také změnu jako Martin? Využijte akce a objednejte se na konzultaci v akci jen za 200 Kč, místo obvyklých 600 Kč a pokud nebudete spokojeni, vrátíme vám peníze.

Chci to vyzkoušet!

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!