Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zrušení

„Zhubl jsem 20kg a mám spoustu energie,“ říká Marek

Mé jméno je Marek, je mi 41 roků a pracuji jako kuchař.

Hubnout jsem začal, když jsem zůstal s třemi dětmi sám a uvědomil jsem si, že ve svém fyzickém stavu to sám nezvládnu. Byl jsem bez energie, velmi mě bolely klouby – hlavně kotníky, spoustu činností, které pro mě byly dřív samozřejmostí jsem zvládal jen s obtížemi. Při výšce 178 cm jsem vážil 131 kg. Denně jsem bral 2-3 prášky proti bolesti.

Rozhodl jsem se, že to musí skončit. Ze začátku jsem hubnul sám, bez pomoci a zhubnul jsem 4 kg. Uvědomil jsem si však, že pokud nebudu pod odborným dohledem tak sice zhubnu, ale s tukem půjdou pryč i svaly a to jsem nechtěl. Svaly jsem potřeboval  spíše nabrat.

Vyhledal jsem pomoc odborníku ze Světa zdraví. Začal jsem chodit s hůlkami každý den 5 km do práce pěšky a v zimě jsem začal cvičit na trx a bosu.

Dnes mám o 20 kg méně.

Klouby mě bolí jen občas, prášky proti bolesti jsem si nevzal už více jak 5 měsíců. Jsem plný energie, že mi ani děti někdy nestačí. Před sebou mám ještě kus práce, protože jsem se rozhodl shodit ještě dalších 20kg. Věřím, že to zvládnu. Jen tomu musím dát dost času.

Přeji všem, co se snaží se sebou něco udělat, plno odhodlání, pevnou vůli  a ať potkají ty pravé lidi, kteří jim pomohou a podrží je.

Chci také změnu

marek hubnutíMarek Kunze

 

 

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!