Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zrušení

Je na čase posílit imunitu: Graviola jako výborný prostředek proti únavě a stresu

naturvita

Zimní čas je velikou zkouškou imunitního systému. Sychravé počasí a virózy jsou jeho nepřítelem. Jestliže však imunita funguje, jak má, není třeba se takového onemocnění obávat, protože si s náporem bacilů a virů imunitní buňky poradí. Kdo však je s imunitou na štíru, pravděpodobně hledá prostředky a způsoby, jak si ji zlepšit.

Láhevník ostnitý neboli graviola

Potravinové doplňky jsou výborným zpestřením jídelníčku. Jsou totiž schopné tělu dodat vitamíny, minerály a látky, které mu chybějí. V případě posílení imunity je dobré zaměřit svoji pozornost třeba právě na kapsle Graviola Plus od Naturvita. Jedná se o výtažek z ovocného stromu láhevník ostnitý, jehož domovinou je oblast Antil, Střední a Jižní Ameriky a který byl odjakživa domorodci využíván pro své léčivé účinky.

Graviola má využití v kuchyni i jako léčivý prostředek

Z kůry a listů láhevníku se už v předkolumbovském období připravovaly odvary. Jeho plody se konzumují syrové samotné, v ovocných salátech nebo šťávách. Je možné je také přidat jako ozdobu zmrzliny či do koktejlů. V našich podmínkách však nejvíce využijeme výtažky z láhevníku, které se nacházejí v potravinovém doplňku Graviola Plus Naturvita 60 kapslí. Součástí je nejen extrakt z gravioly, ale také vitamín C a zinek, které přispívají ke správné funkci imunitního systému.

Upraví krevní tlak i hladinu glukózy

Vedle toho láhevník neboli graviola má příznivý vliv také na úpravu krevního tlaku, v Amazonii se jeho výtažků používá k léčbě cukrovky a udržování hladiny krevního cukru, současně však extrakt z něho disponuje i antiparazitickým účinkem. Nezralý sušený plod je možné sníst, trpí-li člověk průjmem.

Jak se Graviola Plus dávkuje?

Krabička potravinového doplňku Graviola Plus obsahuje 60 kapslí. Denně se doporučuje konzumovat maximálně 2 až 3 kapsle. Jedno balení vystačí tedy přibližně na měsíc. Pro děti a těhotné ženy není Graviola Plus vhodná.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Štítky