Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zrušení

Když diety nefungují

Každý, kdo aspoň jednou v životě zkusil nějakou dietu, ví, jak je těžké ji dodržovat. Přitom jsou obvykle neúčinné nebo jen s malým efektem. Některé mohou být dokonce škodlivé, protože výrazně omezují některou ze tří důležitých skupin živin, kterými jsou sacharidy, tuky a bílkoviny. Náš organismus ale pro správné fungování potřebuje všechny tři.

Řešení je ve správném jídelníčku

Pokud chcete zhubnout trvale a už nikdy nedržet žádnou z těch hrozných diet, vsaďte na zdravý životní styl. Chce to změnit jídelní návyky a začít se hýbat. Nemusíte hned chodit běhat nebo posilovat do fit centra, stačí svižná chůze , ale pravidelně.

Jídlo si připravujte z kvalitních surovin, vyhýbejte se chemicky upravovaným potravinám, polotovarům a potravinám extrémně levným, jejich výživová hodnota je dost sporná.

Základem vašeho jídelníčku by mělo být libové maso, ryby, mléčné výrobky, hlavně zakysané, protože podporují trávení, luštěniny, celozrnné pečivo, zelenina a ovoce. Pokud jde o sacharidy, přijímáme je hlavně v rýže, pohanky, ovesných vloček, vyhýbáme se bílému pečivu a výrobkům obsahujícím rafinovaný cukr.

Krabičky pro ty, kdo nechtějí stále myslet na jídlo

Hodně lidí přestane s novým způsobem stravování proto, že neví, jak vhodně potraviny zkombinovat, aby měli správný příjem všech živin. Často pak je problém, že na jídlo v podstatě neustále myslí a hubnutí se zastaví právě proto, že si z potravy vytvoří v hlavě strašáka.

Pro všechny, kdo to s hubnutím myslí vážně, ale nechtějí nebo neumějí správně sestavovat jídelníček, je tu krabičková dieta. Její výhody jsou nesporné: pět jídel denně z kvalitních surovin sestavených přesně podle vašeho potřebného energetického příjmu jsou vám dováženy šest dní v týdnu na vámi určenou adresu.

Krabičková dieta Praha je služba pro všechny, kdo si jídlo chtějí vyzvednout na některém z odběrných míst, nebo ho chtějí přivézt někam na území metropole. V takovém případě je dovážka ve vámi stanoveném čase zdarma.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!