Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zrušení

Období nemocí je tady. Posílit imunitu pomohou superpotraviny

Období nachlazení a nemocí je opět tady. Se snižujícími hodnotami na teploměru se automaticky zvyšuje počet nemocných. Na každém rohu nás nyní čekají viry a bakterie, dokonce ani v městské hromadné dopravě nebo v obchodních centrech nejsme chráněni. Zde se dokonce bakterií a virů nachází nejvíce. Abyste úspěšně čelili útokům bakterií a virů, měli byste posílit svůj imunitní systém. Pokud budete mít silnou imunitu, žádné viry ani bakterie na vás nemohou. 

Doporučujeme zařadit svého jídelníčku superpotraviny, které v sobě ukrývají tolik prospěšných látek jako žádné jiné potraviny na světě. Doporučují je i specialisté na zdravou výživu, kteří prozradili několik konkrétních superpotravin, které mají tu moc posilovat imunitní systém. Nejsou to žádné čaje ani příliš drahé potraviny, naopak jsou to efektivní pomocníci, díky kterým bude vaše imunita nedobytná. 

Acai

Znáte exotické ovoce jménem acai? Dnes ho najdete v obchodech v hojném množství, udělat si z ní můžete třeba skvělou bowl. Acai lze popsat jako purpurové bobule, které tak trochu chutnají po čokoládě. I díky tomu je má tolik lidí rádo. I když chutnají jako čokoláda, není to čokoláda a je to ovoce, které podporuje imunitní systém, navíc zastavuje proces stárnutí a bojuje proti mnoha zdravotním neduhům. 

Oříšky

Obecně ořechy jsou skvělé na posílení imunity. Pokud bychom měli být konkrétní vypíchli bychom hlavně mandle, které kromě toho, že posilují imunitní systém, také ochraňují před stresem. Zmiňované mandle v sobě ukrývají obrovské množství vitaminu E. 

Špenát

I když špenát nemají lidé v lásce, přesto se doporučuje jíst, pokud chcete posílit svůj imunitní systém. Špenát dodal ve známé kreslené pohádce sílu nejen Pepkovi Námořníkovi, ale dodá ji i vám. Díky obsaženému železu na vás nebudou moct žádné bakterie ani viry. Navíc dojde k lepší tvorbě bílých krvinek a také do svého těla dodáte potřebné množství vlákniny a vitaminu C.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!