Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zrušení

Patifu – Zdravá svačinka pro celou rodinu

Při výběru jídelníčku se snažíte myslet na zdraví celé rodiny a dopřát jim to nejlepší. Často ale při otevření lednice marně hledáte inspiraci pro něco lehkého, chutného (i pro ty nejmlsnější dětské jazýčky) a také časově nenáročného? Nejen pro všechny milovníky zdravého životního stylu je zde Patifu, pomazánka z tofu, která vás překvapí nejen svou jedinečnou chutí, ale také tím, že děti vás za ni ocení jako toho nejlepšího šéfkuchaře.

Základem je tofu

Patifu je 100% rostlinný produkt, vyrobený z tofu. Český výrobce VETO ECO s.r.o. se tradiční výrobou tofu zabývá již přes 20 let. Proto není divu, že jej vyrábí ze sóji, která není geneticky modifikována. I další suroviny jsou pečlivě vybírány s vysokým důrazem na kvalitu. Rozhodně ve srovnání s paštikami masovými, které obsahují nejenom velmi zátěžové živočišné tuky, ale podřadná masa, konzervanty a glutamáty, které jistě do zdravého životního stylu nezapadají. Patifu je díky rostlinnému původu potravina vhodná pro vegetariány a splňuje také přísné podmínky pro zastánce veganství. Díky svému jedinečnému složení je vhodná při dietě bezlepkové i redukční, pro diabetiky či celiaky.

Zdravá svačinka na cesty

Díky praktickému obalu a dlouhé trvanlivosti, která nevyžaduje, aby bylo Patifu stále v chladu, poslouží skvěle na piknik, jako svačinka pro děti, do práce nebo společně s celozrnným pečivem a salátkem jako lehká večeře. Nabízí 9 různých příchutí, z nichž jsou nejoblíbenější delikates, s hlívou a toskánská. Inspirovat se můžete také skvělými recepty z patifu, jako jsou například šneci z listového těska, Patifu a hlívy nebo bruschetta s Patifu, rajčaty a olivami. Tyto pomazánky můžete zakoupit v každé DM drogerii, Globusu, Tescu a v prodejnách se zdravou výživou po celé ČR. Zařaďte Patifu do jídelníčku vaší rodiny a dopřávejte jim zdravou a vyváženou stravu, která jim zachutná.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!