Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zrušení

Pitný režim, který vás nikdy nebude nudit. Víme, čím ochutit vodu

Chcete si oživit chuť vody, protože samotná vám nechutná? Zároveň chcete nápoj bez cukru a chemie, který budete mít k dispozici kdykoliv a kdekoliv? Objevte mikrodrink waterdrop®.

Ty nejlepší ingredience zabalené do malé kostky

Mikrodrinky waterdrop® jsou vytvořeny z těch nejjemnějších rostlinných a ovocných výtažků, jemně slisovaných a ekologicky šetrně zabalených. Malá kostka, která se snadno rozpustí ve vodě, obsahuje vitamín C, dále vitamíny B a další prospěšné látky. Přestože je na rozdíl od limonád bez cukru, zachovává si skvělou chuť. Vy tak ušetříte zbytečné kalorie a navíc nezatížíte tělo o další dávku cukru. Použité nejsou žádné umělé konzervační látky pro zvýšení trvanlivosti. Zárukou absolutní čerstvosti je balení každé kapsle jednotlivě. Tu pak stačí rozpustit ve vodě. Rychlý a skvělý nápoj poskytující hydrataci je na světě během několika vteřin. Vybírat můžete z celé řady příchutí, podle toho, co vás právě ten den čeká.

Povzbuzení s přírodním kofeinem

Pokud potřebujete povzbudit, sáhněte například po příchuti BOOST s vitamínovou bombou açaí a lahodnou chutí černého rybízu. Příchuť NERO je skvělý společník pro dlouhý den. Přírodní kofein, extrakt z guarany a kolový ořech zajistí, že budete plní energie. Rozjasní mysl, zlepší koncentraci a povzbudí celý organismus. Podobné látky najdete také v energetických nápojích, ale na rozdíl od nich s mikrodrinkem nezatížíte planetu o plastovou lahev nebo plechovku.

Méně plastu, více chuti

Podpořit pitným režimem můžete nejen váš organismus, ale i přírodu. Stačí dát sbohem plastovým lahvím a vybrat si jednu z designových lahví z borosilikátového skla nebo lahví z dvouplášťové nerezové oceli, které fungují jako termoska. Opatřeny jsou bambusovým víčkem, díky kterému z lahve neunikne ani kapka. V balení 12 kapslí waterdrop® je množství recyklovatelného obalu nižší než u víčka od plastové lahve. Rostliny obsažené v kapslích se pěstují v režimu udržitelného hospodářství v rodinné firmě v Německu, nikoli na plantáži. Pro snížení ekologických dopadů se při rozvozu k zákazníkům využívají služby dopravce, který dbá na životní prostředí, a za najeté kilometry a vyprodukované CO2 vysazuje nové stromy. Kompletaci papírových krabiček zajišťují zaměstnanci v chráněné dílně v Brně. Ambicemi společnosti Waterdrop není jen pomoci lidem vypít více vody, ale vybudovat světovou značku v hydrataci. Po Rakousku, Německu, České republice, Slovensku a Polsku bude pokračovat v expanzi po celé Evropě a chystá rozšíření také do USA i Asie.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Štítky