Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zrušení

Vyzrajte na oslabený imunitní systém

Léto je definitivně pryč a pro mnohé začíná období únavy, vyčerpání a snížené imunity. Ta s sebou nese mnoho rizik spojených s vyšší náchylností k onemocnění. Jestliže se chcete vyhnout bolavému krku, hnisavé angíně nebo dlouhodobé nemocenské, pořiďte si doplňky stravy, s nimiž imunitu výrazně podpoříte a navíc tělu dopřejete nezbytné vitamíny, minerály a stopové prvky!

Kvalitní doplňky stravy vás nezruinují

Zdraví máme pouze jedno, a je proto na místě o něj důsledně pečovat. Nemusíte zaplatit horentní sumy, abyste své pokožce a imunitě dopřáli vzpruhu. V lékárně, popřípadě na internetu online nakoupíte cenově výhodné doplňky stravy, které nenahrazují pestrou stravu. Vyzkoušejte například ALLICOR Super česnek s přidanými vitamíny a betakarotenem. Kombinace vitamínů B6, B12, C a E přispívá k normální funkci imunity a obsah biotinu udržuje normální stav pokožky. Zmiňovaný vitamín H posiluje stav vlasů a pomáhá pěstovat normální stav sliznic. Tyto vitaminy neobsahují lepek, takže jsou vhodné pro celiaky.

Podpořte imunitu zdravou stravou

O česneku se hovoří jako všeléku, který působí protizánětlivě a detoxikačně. Tento doplněk stravy obsahuje rovněž kyselinu listovou a betakaroten. Kombinace vitamínů působí blahodárně na vnitřní i zevní stav pokožky a při pravidelném užívání brzy odoláte nástrahám v podobě bacilů a virů. Aby byl účinek maximální, nemusíte denně polykat desítky tablet. Jestliže budete kombinovat cenově dostupné a velmi efektivní vitamíny se zdravou stravou, otužováním a aktivitami, vaše tělo brzy posílí a vy ucítíte na vlastní kůži sílu česneku. Ke každému jídlu si přidejte stejně tak porci čerstvé, nejlépe sezónní zeleniny a rozhodně nevynechávejte ani ovoce obsahující cenné látky. Být zdravý je prioritou každého z nás, proto neváhejte a zásobujte se vitamíny včas!

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!