Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zrušení

Jak hubnou celebrity?

Kamkoliv se podíváte, vidíte celebrity s jejich dokonalými postavami, ať už je to časopis, televize, nebo reklamní poutače. Také se ptáte sami sebe, jak je možné, že se i v takovém časovém vytížení drží ve formě? Máme pro vás tajemství, které používají celebrity, aby měli postavičku jako lusk! Zajímá vás, jaké to je?

Jaké je tajemství celebrit?

Celebrity mají přeplněný diář, a proto potřebují cvičit rychle a efektivně. A přesně tak funguje kruhový trénink pro ženy. Základy s vámi projde kvalifikovaná trenérka a poté celý trénink zvládnete jen za 30 minut. Myslíte si, že to nemůže fungovat? Omyl, i pravidelné půlhodinové cvičení stačí!

„Zhubla jsem 4 kila za 3 měsíce,“ říká Petra Janů.

Jak funguje kruhový trénink pro ženy v Contours?

První týden je zdarma

Abyste si mohli vyzkoušet, jak vám kruhový trénink pro ženy vyhovuje, můžete si ho na první týden vyzkoušet zdarma. Nic neplatíte, takže se nemusíte bát, že zaplatíte první lekci a pak zjistíte, že to není nic pro vás.

Jak se přihlásit a jaký je postup?

Už máte dost všech „zaručených“ diet, se kterými jen ztrácíte čas, nebo chcete prostě svoje tělo udržet v kondici? Tak vyplňte dotazník, vyberte si, která provozovna vám bude vyhovovat nejvíce a ozve se vám asistentka, která si s vámi domluví termín, který se vám bude hodit.

V domluvený termín bude čekat trenérka, která vám ukáže šatny, ve kterých se můžete převléci do cvičebního oblečení a obuvi.

Poté s vámi vyplní krátký dotazník, díky kterému zjistíte, jaký je váš cíl, proč posilovnu navštěvovat, a zda nemáte nějaké zdravotní komplikace. Poté upraví cvičení přímo vám na míru.

Dále vám ukáže cvičení postupně na všech strojích, nejdříve bude cvičit ona, pak vy. A nebojte se velkých zátěží, stroje jsou upravené speciálně pro ženy.

Jakmile si budete jistá, vyzkoušíte si celý okruh sama. Trenérka je samozřejmě stále přítomná a případně vás opraví.

Po cvičení si můžete dát sprchu a občerstvit se. Nyní zvládnete cvičit sama a posilovnu můžete začít navštěvovat kdykoliv budete chtít, bez objednání. Trenérka je samozřejmě stále k dispozici.

Chcete postavu jako celebrity?

Chcete vypadat jako krásky, které na vás koukají z časopisů a televize? Tak na nic nečekejte a přijďte si vyzkoušet kruhový trénink pro ženy. Cvičení je rychlé, efektivní a má výsledky. Navíc díky týdnu zdarma nic neriskujete.

Tak vyplňte dotazník a přijďte si nás vyzkoušet, moc se na vás těšíme!

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!