Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zrušení

Znáte svůj BMI Index?

Hubnutí – slovo, které provází téměř každou českou ženu a v posledních letech jej přelouskávají též muži. Český národ tloustne, proto máte nejvyšší čas se zbavit efektivně kilogramů navíc a navrátit svému tělu sexy křivky. Vyvarujte se drastických diet, které mají pouze jednorázový efekt, a obraťte se na profesionály, s nimiž dosáhnete váhy snů i zdravého sebevědomí.

Chcete-li získat jídelníček na hubnutí, zaměřte se nejprve na své vlastní stravovací návyky. Začněte si jídlo plánovat, pracovat s regionálními a sezónními surovinami a najdete-li dostatek času, alespoň jeden den si zapisujte vše, co sníte. Možná budete překvapeni, co udělá ždibec buchty, hrstka bonbónů nebo slazená káva.

Bohatý a vyvážený jídelníček je základ

Magazín o hubnutí vám nabídne inspiraci na zdravé recepty. Odborníci se shodují, že jídlo tvoří 70% úspěchu při hubnutí. Díky kompletnímu jídelníčku získáte řadu praktických a motivačních tipů i nápady pro zdravé a chutné pokrmy. Na kalkulačce si můžete spočítat svůj BMI index a mít tak stále pod kontrolou své úspěchy. Aby byl váš boj za nové tělo maximálně efektivní, vyplatí se přidat k vyváženému jídelníčku i pohybové aktivity.

Vždy totiž platí, že energetický příjem musí být nižší než výdej, proto se nabízí řada skupinových cvičení, kde spálíte přebytečné kalorie. Kromě intenzivního cvičení se můžete vrhnout třeba na pravidelné procházky, oprášit kolo, začít vystupovat o zastávku dřív při cestě do práce nebo vsadit na plavání, což je pohyb prospěšný také pro lidi s velkou nadváhou, neboť nezatěžuje zbytečně klouby.

Jo-jo efekt? Zapomeň na něj!

Noční můrou všech dietářů je takzvaný jo-jo efekt, s nímž se shozená kila vrátí navíc s dalším příbytkem. Zbav se předsudků, udělej tlustou čáru za všemi nesmyslnými pokusy a zhubni natrvalo! Jak na to? Získej ideální váhu díky Pestryjidelnicek.cz a uvidíš, že ještě stihneš plavkovou sezónu!

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!